Youtube da Nasıl Para Kazanılır?

1
3076

  Merhaba, dostlar bu makalemizde sizlere youtubeda nasıl para kazanılır ondan bahsedeceğiz.Ozaman hemen makalemizi veya videoyumuzu inceleyin.

HESABINIZI DOĞURULAYIN

Youtubeda para kazanmak için ilk adımınız youtube hesabınızı doğurulamaktır, hesabınızı doğurulamassanız para kazanma özelliğinide aktif etme şansınız yoktur, aşağdaki adımları inceleyerek hesabınızı hemen doğuruluyabilirsiniz.

 1. Youtube hesabınıza giriş yapın
 2. Sağ üstte kanal resminize tıklayın
 3. Çark simgesine tıklayın
 4. Açılan sekmede “Ek özellikleri görüntüleyin” yazısına tıklayın
 5. Yeniden açılan sekmede kanal bölümüne girin
 6. Girdiğinizde karşınıza birsürü seçenek gelecek oradaki Hesap durumunun altında adınız yazacaktır ve yanında doğurula seçeneği mevcuttur.
 7. Doğurula butonuna bastıktan sonra telefon numaranızı yazın ve telefonunuza gelen doğurulama kodunu oraya yazın, ve doğurulama işlemi bitti.

İsterseniz, önceki makalemiz olan hesabı doğurulama ve küçük resim ekleme makalesine hızlıca gidebilirsiniz.

PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN!

Aslında, para kazanmak başvuru yapmak çok basit siz arzu ederseniz ya videoyu yada okuduğunuz makaleyi tamamen inceleyebilirsiniz para kazanmaya şimdi başlayın!

 1. Gmail hesabınıza giriş yapın.
 2. Giriş yaptıktan sonra sol üstten avatar resminize tıklayın
 3. Açılan küçük sekmede çark simgesine tıklayın.
 4. Açılan sekmede aşağdaki “Ek özellikleri” görüntüleyine tıklayın
 5. Tekrardan yeni açılan sekmede sağ menüdeki Kanal butonuna tıklayın
 6. Oradaki “Para kazanma” yazısının yanında “Başvuru yap” butonu olacaktır, ona tıklayın.
 7. Ve, başvuru sayfasında önemli olan bölümleri doldurun, ve size özgün yerleri özenle doldurunuz
 8. Formu gönderin ve 1-2 hafta bekleyin gelen sonuçta sponsorluk hakkında bilgi gelirse, şaşırmayın para kazanmanın şartlarıda mevcut tabiiki asıl kurallarından biri “Sponsorlukpara kazanmanız için size bir sponsor gerekmekte örnek olarak verirsek şunlardır

SPONSORLUK ÖRNEKLERİ

Orkun Işıtmak > Nestle Sponsor oldu. Oha Diyorum > İçim Sponsor oldu. Yap Yap > Torku Sponsor oldu. Ve bir çok daha örnek verebilme şansımızda mevcut sizin para kazanmaya başlamanız için sponsor gereklidir eğer sponsorluk teklifide almak için kanalınızı büyümesi kanalınızın abone sayısı fazla olmalıdır yakında yazacağım makalenin içeriği örnek youtube kanalı nasıl olunmalıdır hakkında bir makale yazacağım, kaçırmamanızı tavsiye etmekteyim.   Bu makalemizinde sonuna gelelim inşallah işinize yaramıştır ileride büyük bir kanal olup sponsorlarınzda çok olur.

1 Yorum

 1. YouTube kullanıcıları; ModaSky ‘da videolarını yayınladığı takdirde Reklam veya Sponsor bulabilir. Ayrıca Abone kazanarak kanalını büyütebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz