Twitter’da Takipçi Kazanma Yöntemleri

1
1287

Eğer sık sık bir twitter kullanıcısıysanız ve yeterince istediğiniz kadar takipçi elde edemeyip,edemiyorsanız üzülmeyin. Aşağıdaki yöntemler Twitter’dan soğumanızı engelleyecek.

Takibe Takip

Sandığınızdan basit ve yıllardır kullanılan bir yöntem,takip edeni takip edeceksiniz yani bir tweet gördüğünüzde yorum olarak “takipe takip” yazmanız yeterli olucaktır olmadı görmez diyorsanız mesaj olarakta yazabilirsiniz ya da bir tweet oluştururak etiketler ile bu yöntemi hızlandırabilirsiniz o zaman başlasın “Takipe takip tweetleri!”

#FF Etiketi İle Takipçi Kazanın

#FF Yani açılımı Friday Follow olan etiket size takipçi kazandırıyor öyle havadan takipçi yağmasada kullanıcılar etiket konusuna girince tweetinizi görerek takip ediyor aman dikkat,bazı kullanıcılar takip ettikten sonra geri dönüş bekliyor eğer takip etmesseniz takipten çıkar dikkatli olmanızda fayda var örnek #ff etiketlerine göz atmak için buraya tıklayın.

Twitter Reklamı Verin

Twitter Facebook gibi bir reklam sistemi maalesef kullanmıyor büyük şirketler,kurumlar vb. kullanabiliyor ve Facebook’da ki gibi günlük reklam verilmiyor 5 veya 10 TL gibi rakamlar değil büyük rakamlar rol alıyor reklam verme gibi bir imkanınız olsada pek size önermiyoruz para ile takipçi almanız daha mantıklı ve stratejik olucaktır eğer işiniz reklam vermeye düşerse ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayın.

Para İle Takipçi Edinin

Eğer üstteki yöntemler herhangi bir işe yaramıyor,bir çözüm bulamıyorsanız sizin için en iyisi ücret vererek twitter takipçisi satın almak peki kimden,nereden takipçi satın alıcaksınız bunun cevabı Logibex olucaktır güvenilir ve temiz bir hizmet sunan bir takipçi satan internet sitesidir Facebook,Twitter,İnstagram ve daha fazla sosyal medya hesaplarınız için takipçi hizmeti sunuyor eğer satın almak isterseniz buraya tıklayın.

Ücretsiz Takipçi Edinin

En iyisi bu yöntem peki bu yöntem nasıl çalışır nasıl yapılır hakkında bir sürü soru düşünüyorsunuz ve size bu cevabı veriyorum bunun için ilgi çekici insanların hoşuna gidecek güzel ve kaliteli görseller veya videolar paylaşmak. bir kişi tweetinizi gördüğünde hoşuna gidebilir ve bu hoşuna giden tweeti arkadaşıyla paylaşarak takipçi kazanabilirsiniz hatta hızla büyüyen bir internet fenomeni bile olabilirsiniz denemekte fayda var.

Tanınmış Bir Kişiyseniz..

Eğer tanınmış bir kişiyseniz,sanatçı,müzisyenseniz takipçi kazanmak çok kolay Twitter hesabınızı onaylayabilirsiniz peki bu onaylama işlemi nedir açıklık getirilirse Facebook,İnstagram gibi sosyal ağlarda artık onaylanmış profil iconu ve yazısı mevcut onaylanmak profil ikonu kullanıcıların daha çok ilgisini çekerek size takipçi kazandırabilir eğer onaylamak istiyorsanız şansınızı denemek istiyorsanız buraya tıklayın.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz