Steam’den Nasıl Para Kazanılır?

0
1720

Bildiğimiz gibi Steam oyun alıp oynadığımız bir platform.  Bu platformda oyundan düşen silah, kasa vb eşyaları satarak para kazanabiliyoruz. Fakat bunun dışında para kazanma yolu var mı? Evet var. Steam Idle Master.

Steam Idle Master denen program size oyun oynuyor şeklinde gösterip herhangi bir oyunda belli bir süre çalıştıktan sonra kart düşürmenize yarayan bir program. Steam Idle Master sayesinde düşen kartları ise atölyede satarak para kazanabilirsiniz. Bu programda kesinlikle Steam’den banlanma söz konusu değil. Yani kafanız rahat olsun. Bu aslında Steam’in sunmuş olduğu bir şey gibi düşünebiliriz. Steam Idle Master’ı buraya tıklayarak programın kendi sitesinden indirebilirsiniz. Herhangi bir virüs teşkil etmez.

Gelelim Steam Idle Master’ın nasıl kullanıldığına. Çok basit bir kullanımı var. Yapmanız gerekenleri şunlardan aşağıda anlattıklarımdan ibaret. Ancak kullanmayı öğrenmeden önce şunu belirteyim. Bilgisayarınıza Steam’in yüklü olması ve Steam hesabınızda en az bir oyununuzun olması lazım. Eğer bir oyununuz mevcutsa ve oyununuz istediğiniz performansı sergileyemiyorsa buraya tıklayın. Steam’ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Para Kazanmaya Başlayın

  1. Adım: İlk olarak yukarıda verdiğim linkten programı indiriyoruz.

2. Adım: İnen .zip dosyasını herhangi bir klasörün içine atıyoruz.

3. Adım: İnen .zip dosyasını çıkarttıktan sonra oluşan 9 dosyadan işaretlediğim uygulamayı yönetici olarak açıyoruz.

4. Adım: Idle Master uygulamasını açtıktan sonra karşımıza çıkan pencerede Steam’ı çalıştırmamız ve  Steam oturumumuzu açmamız lazım. Steam oturumunu hem Idle Master üzerinden hemde Steam üzerinden açmamız gerek.

5. Adım: Son adım olarak size programın neyin ne olduğunu öğreteceğim. Karşımızda bulunan pencerede en sağ altta yazan süre bize ne zaman içerisinde kart geleceğini yazar. Yani 4 dakika yazıyorsa 4 dakika dolunca sizin Steam hesabınıza bir kart düşer. Sürenin üstünde yazan “Oyun durumunu güncelleştir” seçeneği ise Steam kütüphanenizde bulunan herhangi bir oyunu kendi isteğinize göre seçmenizi ve kart kazanmanızı sağlar. “İdle Master şu an Steam ile bağlı” yazan kısmın altında “7 geri kalan kart sayısı” yazmakta. “7 geri kalan kart sayısı” oyunda kaç tane daha kart düşeceği anlamına gelmektedir. Mesela 10 yazıyorsa geriye kalan kart sayısı 10’dur. Bu her kart düşmesinde bir eksilir.

İşte bu kadar. Bu programı kullanarak Steam’den para kazanabilirsiniz. Şahsen bu ay bu programı kullarak 480₺ kazandım. Sizin ne kadar oyununuz varsa ve programı ne kadar aktif çalıştırırsanız o kadar çok para kazanırsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz