Merhaba, dostlar bu makalemizde sizlere Pes 2015’in kasma sorunun çözümünden bahsedeceğim aslında bilgisayarı iyi olanlar bile oyunu kasarak oynuyor ve bu hata yüzünden kullanıcılar şikayetçi sorunu çözebilmek için aşağdaki makalemizin tamamını okuyun.

ÇÖZÜMÜ

pes-2015

Bu sorunu düzeltmek için istediğiniz bilgisayar yazılımını bilgisayarınıza kurmanız gerekmekte merak etmeyin kuracağınız yazılımlar virüs içermemekte ve zaten her ikiside dünyaca ünlü markalara sahiptir aşağdaki listeden yazılımları indirebilirsiniz.

Razer Game Booster: İndirmek için tıkla.

Makalenin başında dediğim gibi istediğiniz yazılımı indirebilirsiniz ama size önerim Razer Game Booster gerçekten işe yarıyor istersenizde diğer yazılımı kurabilirsiniz.

Mz Game Accelerator: İndirmek İçin Tıkla.

Bu yazılımlardan herhangi birini kurarak aşağdaki adımları inceleyerek çözümümüzü uyguluyoruz 🙂

RAZER GAME BOOSTER

İlk olarak Razer’in yazılımının kullanımından bahsedelim,

Yazılımı kurduktan sonra bilgisayarınızda yönetici olarak çalıştırın yazılım açıldıktan sonra üst sekme menüsünden Boost yazısına tıklıyoruz.Açılan pencerede üst tarafta bulunan (+add game) yazısına tıklıyoruz ve sonrasından oyununuz nereye kuruluysa o klasöre gidip PES2015.exe’yi seçiyoruz ve işlem bitmiş oluyor.

game accelerator

indirdiğiniz yazılımı açıyoruz  açılan pencereden  “Switch To Game Acceleration Mode” tıklayarak işlemimizi gerçekleştiriyoruz.İşlem gerçekleştirdikten sonra eğer başarılı bir şekilde tamamlanmışsa işlem “Acceleration mode enable succesfuly!” diye bir pencere açılıyor  “ok” butonuna tıklayarak geçiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here