msvcr110.dll Hatası Sorunu Çözümü

12
2673

dll-hatalari

 

Merhaba dostlar, bu makalemizde sizlere msvcr110.dll hatasından bahsedeceğiz, ve en kolayından bütün dll sorunlarını yok etmeyide sizlere sunacağız.

  • Dll Files yeni sisteme geçtiği için ücretli olarak satıyor o yüzden buradaki dll paketini indirerek problemden kurtulabilirsiniz Dll Paketi

sorunu düzeltmek çok kolay!

Sorununuzu düzeltmek için hem makale hem video yayınladık! ister makaleden yararlanın ister videoyu izleyerek, hemen sorununuzu düzeltin!

 

bu adımları izleyin

4 Adımda adımlara uyarak sorununuzu ortadan kaldırıp oyununuzu, veya programınızı çalıştırabilirsiniz!

  • Masaüstüne giriş yapın
  • C Dizinine girin
  • C Dizininden (Windows) klasörüne girin
  • Ardından System32 adlı klasöre çift tıklayıp girin
  • Ve indirdiğiniz dll dosyasını system32 dosyasına atın.

İŞLEM BUKADAR

Artık, zevkle oyunlarını oynuyabilir bilgsiayar yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz.İçiniz rahat olsun bilgisayarınıza istenmeyen yazılımlarını kurmadığınız sürece birdaha bu tür sorunlarla karşılaşmayacaksınızdır.

 

BU HATALARI ALMAYIN

Bu tür hataları almamak için bilgisayarınıza bir anti-virüs programı yükleyin, veya Windowsun otomatik kendi kurduğu Windows Defenderi kullanın ve tarama yapın yapılan taramadaki zararlı bir yazılım bulduysa kaldırın.

Ve diğer alternetif anti-virüs programlarını kullanın.

12 YORUMLAR

  1. Bu sorun yüzünden resmen bilgisayardan soğumuştum, daha önce çözümünü çok aramıştım. Bir sürü anlatımlarla karşılaştım, hepsini uygulamama rağmen başarısız oldum. Sizin anlatımınız ile sorunu hallettim çok teşekkürler. Ayrıca hem konu anlatım hemde videolu anlatım yapmanız çok iyi olmuş emeklerinize sağlık.

  2. Bu hata beni format atmaya sürükledi.Ama formatsız yaptığım araştırmalar sonucu diğer sitelerin hepsi artık çalışmıyor sorunlar.Sizin sayenizde bu hatayı da atlattım.Teşekkürler basimdakisorun.com ekibi 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz