Merhaba dostlar bu gün Mount & Blade: Warband Çalışmayı durdurdu hatasının çözümünden bahsedeceğim. Çok basit bir çözüm mevcut bu çözümü gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları düzgün uygulayın.

  1. Oyuna sağ tıklayarak özellikler > uyumluluk > Windows XP (Service Pack 3) adlı seçeneği seçin.
  2. Bilgisayarınızdan tamamen internet bağlantınızı kesin.
  3. İnternet bağlantınızı tamamen kestikten sonra Mount & Blade: Warband adlı oyunun üstüne gelerek yönetici olarak başlatın.
  4. Oyununuz tamamen açıldıktan sonra ayarlar sekmesinden “versiyon kontrolünü devre dışı bırakın
  5. Oyununuzu kapatın (Oyununuzun kapandığından emin olun, görev yöneticisi yardımı ile kontrol edin asla oyununuzu görev yöneticisi ile kapatmayın!)
  6. Ve ardından internetinizi açın oyunuda yönetici olarak başlatın.

Çözüm bukadar eğer bu işlemleri sorunsuz ve yanlış yapmadan yerine getirirseniz oyununuz açılıcaktır eğer yine düzelmediyse alttaki klasik çözümü deneyebilirsiniz.

DOSYA BÜTÜNLÜĞÜNÜ KONTROL EDİN

 Steam dosya bütünlüğü herkes bilmez bazı oyuncular bu çözümü kullanıyor bu steam dosya bütünlüğü kontrolünü gerçekleştirmek için;

  1. Steam yazılımını açın ve oyun kütüphanesine girin.
  2. Mount & Blade: Warband  adlı oyunu bulun ve üstüne gelerek sağ tıklayın sağ tıkladıktan sonra en altta “Özellikler” olucak özelliklere girin.
  3. Özellikler sayfasında üstte 4 bölüm var oradan “Yerel dosyalar” bölümüne girin ve “Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula” seçeneğine tıklayın oyununuz 10-15 sn boyunca taranacak ve işlem biticek.
  4. Sorununuz bu şekilde düzelmiş olucak.

Eğer bir gün işiniz düşerse Watch Dogs 2 adlı oyunun sorun çözümünede bakabilirsiniz aynı işlemi o oyundada yapmaktayız sorun çözümü için tıklayın.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here