League Of Legends Siyah Ekran Sorunu Çözümü

7
2932

Merhaba dostlar, bu makalemizde sizlere Leauge Of Legends Siyah Ekran Sorunun Çözümünden bahsedeceğim sorun ise oyun launcheri açıldığında siyah ekran vermesi oyna butonu vb. butonlarıın anlatacağım, diğer leauge of legends hata çözümü makalemize gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

SORUN ÇÖZÜMÜ

İlk olarak size hatanın ekran görüntüsünü buraya bırakayım karşılaştığınız hata aynıysa aşağdaki çözümü uyguladığınızda sorun uygunca çözülecektir.

lol-siyah-ekran

  1. İlk olarak başlat menüsüne gelin yani windows logosuna tıklayın, ve “Proxy Sunucusunu Yapılandır” Kelimesini arayın ve ilk çıkan sonuca girin.
  2. Girdikten sonra alt kısımda “Yerel Ağ Ayarları” butonuna tıklayın.
  3. Yerel ağ ayarlarına girdikten sonra “Ara Sunucu” bölümünün altında “Yerel ağınız için bir proxy sunucusu kullanın..” yazıyor  yazının yanında sizde işaretlenmiş tik olacak o tiki kaldırıp kaydedin.

proxy-ayarlari

4.Bu üstteki işlemleri yaptıktan sonra oyununuzu “Yönetici” olarak çalıştırın, ve oyununuz düzelmiştir.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa veya farklı bir sorunla karşılaştıysanız yorumlarda belirtin elimden geleceği kadar yardımcı olacağım ve not olarak şunuda düşeyim bu işlem (Windowds 7 – Windows 8 – Windows 10) işletim sistemleri için geçerlidir.

-ReklamBaşımdaki Sorun - Soru Cevap

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here