Merhaba, dostlar bu makalemizde sizlere Leauge Of Legends adlı oyununun bug spalt hatasının çözümünü göstereceğim çok basit bir şekilde düzeltme yolları mevcut heme başlayalım 🙂

SORUNU ÇÖZÜMÜ

Sizler için leauge of legends’in bug spalt sorunun çözümlerini aşağıya listeledim hepsini inceleyin ve uygulayın.

  1. Ekran Kartınızı Güncelleyin
  • Şuanda kullandığınız ekran kartı güncel olmayabilir ve oyun ortasında veya oyunun açılmaması sebebi bu yüzden gerçekleşiyor olabilir sadece lol’de değil diğer oyunlarıda etkileyebilir.

2. Oyunu Onarın

  • Oyun launcherunda üst sağ tarafta soru işareti olacak ona tıklayın ve açılan pencerede oyunu onara tıklayın ve oyunun onarılmasını bekleyin.

3. DirecX Adlı Yazılım Aracını Güncelleyin

  • Bilgisayarınzdaki oyunları açmanızı sağlayan DirectX yazılım aracını güncelleyin güncellemeyi kontrol etmek için tıklayın.

4. Anti-Virüs’ü devre dışı bırak.

  • Bilgisayarınızdaki Anti-Virüs yazılımlarını devre dışı bırakın mümkünse anti-virüs yazılımını bilgisayarınızdan tamamen kaldırın.

5. Arka Planda Çalışan Herşeyi Kapatın

  • Lol hariç arka planda çalışan herşeyi elinizle kapatın bu işlemi görev yöneticisi ile yapın.

sorun devam ediyorsa

Sorunu hala yaşıyorsanız herhangi bir durum değişikliği olmadıysa bu konu altına yorum atarak veya soru-cevap sistemine soru sorarak anında cevap yaklayabilirsiniz soru-cevap platformuna  gidebilmek için aşağdaki resime tıklamanız yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here