League Of Legends Pvp.Net Hatasının Çözümü

0
4408

Merhaba dostlar bu makalemizde sizlere leauge of legends pvpnet sunucusuna bağalanamıyor sorunun çözümünden bahsedeceğim oldukça basit bir çözümü mevcut diğer leauge of legends sorununa ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk olarak sizlere hatanın görselini sunalım hatanın görselini hemen alt kısımdan bulabilirsiniz uzatmadan direk sorunu çözmeye başlayalım.

sorun çözümü

pvp.net-baglanti-hatasi

  1. Sorunu çözebilmek için .bat dosyası indirmeniz gerekmekte indirmek için buraya tıklayın.
  2. İndirdiğiniz .zip dosyasını masaüstüne getirin ve dosyaları masaüstüne çıkartın.
  3. Basimdakisorun.zip’den çıkardığınız dosyalardan League Of Legends Pvp.Net adlı dosyaya sağ tıklayarak “Yönetici olarak çalıştır” yazan yere tıklıyoruz.
  4. Ve bi 2-3 sn bekledikten sonra açılan .bat dosyası kapanacak kapandıktan sonra tekrar açmanıza gerek yok.
  5. Yukarıdaki 4 işlemide sorunsuz şekilde yaptıktan sonra “Windows Arama” yani “Başlat” bölümüne “İnternet Explorer” yazın ve İnternet Explorer tarayıcısını açın ve açık tutun.
  • Yukaradaki işlemleri sorunsuz şekilde yaptıktan sonra oyununuza sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır” yazan yere tıklayın ve oyununuzu açın sorununuz büyü kihtimalle sorunsuz bir şekilde düzelicektir düzelmediği halde yorum atarsanız yardım etmekten mutluluk duyarım, yakın zamanda League Of Legends Pvp.Net Hatasının Çözümü makalesinin videosuda Başımdaki Sorun adlı youtube kanalımızda ve web sitetmizde olucaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here