İşinize Yarayacak En iyi Mac OS Uygulamaları

0
1026

Eğer bir Mac OS işletim sistemine sahipseniz ve Mac’inizde yaptığınız işlemleri daha hızlı,pratik bir şekilde yapmak için aşağıdaki uygulamaları inceleyin. Hem Mac OS İşletim sistemi hemde Windows işletim sistemi kullanıyorsanız aynı içeriğe sahip olan Tek Tıkla Programlar Kurmak adlı yazımızı okuyabilirsiniz okumak için buraya tıklayın.

Appcleaner

AppCleaner adlı uygulama cihazınızdaki istediğiniz bir uygulamayı tamamen siler. Sisteminizden kaldırdığınızı düşündüğünüz bazı uygulamalar arkada çalışıp sisteminizi yorar ve zarar verir. App Store üzerinden ücretsiz bir şekkilde cihazınıza kurabilir istediğiniz uygulamayı silmeye başlayabilirsiniz indirmek için buraya tıklayın.

CheatSheet

CheatSheet uygulaması cihazınızda hangi tuş kombinasyonlarıyla yapabilceğiniz işlemleri bir ekranda önünüze getirir. Eğer her gününüzü Mac’iniz ile geçiriyorsanız bu uygulama işinize yaratacaktır Mac’te tüm tuş kombinasyonlarını bilmek ve akılda tutmak zordur,uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Current

Current uygulaması bu listede en kullanışlı uygulamalar arasında Current uygulaması,Facebook üzerinden gelen bildirimlerinizi,mesajlarınızı menü çubuğunda görüntülenmesini sağlayarak Facebook’a daha hızlı erişmenizi sağlar. Mesajlar bölümünde stickerlar,ifadeler,gifler,resimler ve bir çok özelliğide destekliyor uygulama ücreti tam olarak 2.99 $ eğer uygulamayı satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

1Password

1Password giriş yaptığınız siteler için sitelere giriş için kullandığınız hassas verilerinizin tutulduğu güvenli sanal bir cüzdan oluşturan uygulamadır. Uygulama tüm şifrelerinizi,kredi kart bilgilerinizi güvenli bir şekilde depolayabileceğiniz ve yönetebileceğiniz kullanışlı ve güvenli bir uygulamadır AppStore’da güncel bir şekilde popüler uygulamalar olarak hala yerini korumaya devam ederken uygulamayı satın alan kullanıcı sayısıda gün geçtikçe çoğalıyor uygulamayı satın almak için buraya tıklayın,uygulama ücreti tam 49.99 $.

Daisydisk

DaisyDisk uygulaması hard diskinizi boş alana ihtiyaç duyduğunuzda sizin için süper kahraman gibi gözüküyor! Uygulama Mac cihanızda driverlarınız (sürücleriniz) hariç tüm dosyaları düzenli ve sağlıklı bir şekilde tararken hard diskinizdeki boş ve gereksiz alanları temizleyerek hard diskinize boş alan kazandırmaya çalışıyor.

MacClean

MacClean aynı üstteki AppCleaner benzeri bir uygulamadır bu uygulamada gereksiz,boş dosyaları cihazınızda tespit ederek temizler ve bilgisayarınızı ferah,kullanışlı eskisinden yeniymiş gibi gösterir MacClean uygulamasını indirmek için tam buraya tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz