Hakkımızda

Başımdaki Sorun Nedir?

basimdakisorun.com 24.05.2016 tarihinde kurulmuş ve yayına girmiştir asıl amacı insanlara tamamen ücretsiz bir şekilde sorun çözümlerinden ve bilgisayar, telefon ve diğer aygıtlar hakkında pratik bilgiler paylaşmaktır ve bu hizmeti yaklaşık 3 yıldır size ücretsiz bir şekilde internet sitemizde vermekteyiz ve her zamanda ücretsiz destek vermeye devam edecektir.

Neden Biz?

Türkiye’de yüz binlerce internet sitesine olmasına rağmen neden biz? evet bunu kendimize sorduk ve sizin için cevaplıyoruz, internet sitemiz kesin çözümler üreterek yayımlıyor ve çok fazla kaynaklardan araştırarak İngilizce, Türkçe kaynaklar fark etmeden sizlere kesin çözümü sunuyor. 2016 yılından itibaren devam ettiğimiz gibi sizin gözünüzden düşmeyerek Başımdaki Sorun projesini ilerletebildiğimiz kadar sonuna kadar ilerleterek büyük güncellemeler getireceğimize ekipçe söz veriyoruz şimdi neden biz? sorusunun cevabını daha net aldığınıza eminiz.

Kimiz Biz?

Ekibimiz 2 kişiden oluşmakta başta sitenin sahibi ve kurucusu Berktuğ Mutlu editörler ve yazarlar olarak Oğuzhan Aydın yer almakta 2 kişilik ekip olarak sizlere daima doğru çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Neler Yaptık?

Bir çok yardıma ihtiyacı olan insanlara bilgisayarına uzaktan bağlantı kurarak windows sorunlarını,bilgisayar yazılımlarını ve facebook sayfa doğrulama gibi bir çok denemede bulunmuş başarılı olmuşuzdur ve bazı ünlü sanatçılaranada büyük katkımız bulunmuştur.