Reklam
Ana Sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Sitede yer alan tüm içeriklerin (yazılar,sayfalar,resimler,videolar,sesler vb. dosyalar) Başımdaki Sorun *** sitemizdeki içerikler sitenin sahibinden izin almadağı sürece hiç bir içerik izinsiz kopyalanamaz alınamaz ve paylaşılamaz.Bu proje Sopic Media Projects'e aittir, internet sitemizin hedefleri ve içerik konusu insanlara internet üzerinden canlı ve belirli konu üzerine (bilgisayar,telefon,tablet ve diğer teknolojik cihazlar ile ilgili sorunlarını çözmeye hedeflemiştir.Başımdaki Sorun adıyla kalacak ve bu hedefte daima ilerleyecektir.

İnternet sitemizde paylaşılan yazıları,resimleri,ses dosyalarını,videoları,kodları ve benzer dosyaları izinsiz kopyalamak ve paylaşmak yasaktır.İnternet sitesinin sahibiyle özel görüşerek sitedeki yazıları,resimleri,ses dosyalarını,videoları,kodları ve benzer dosyaları izin alarak kendi web sitesinde kullanabilir. İzinsiz kullanım yapıldığında izinsiz kullanan web site sahibine mail atılarak iletişime geçilir 72 saat içinde cevap verilmez ise gerekli işlemler yapılır.

Başımdaki Sorun site içerisinde bağlantı paylaşabilir. Anlaşmalı olduğu 3. Partilerin reklamlarını,bağlantılarını sitesinde yayınlanmasına izin verebilir, ve Pop-up Ads ve benzeri reklam içeriklerinde aynı şekilde izin sunulmaktadır.

Sitemizdeki içeriklere,paylaşımlara,resimlere herhangi kullanıcının yorumu onay sırasında geçtiğinde küfürlü,argo kelime bulunur ise yorumu onay almaz. Eğer onaylanır halka açık sunulursa. Bundan Başımdaki Sorun ekibi tarafı yetkilenmez tüm sorumluluk yorum yapan ziyaretçinindir.