Gizlilik Politikası

  1. Başımdaki Sorun’un yayınladığı içerik güvenliği DMCA güvenliği tarafından sağlanmaktadır resimler,yazılar,sesler,videolar hepsi dmca’nın kontrol altındadır.
  2. Başımdaki Sorun site içerisinde bağlantı paylaşabilir. Anlaşmalı olduğu 3. Partilerin reklamlarının internet sitesinde yayınlanmasına izin verilebilir, ve Popup Ads ve benzeri reklam içeriklerinede aynı şekilde izin sunulmaktadır.
  3. Sitemizdeki içeriklere herhangi kullanıcının yorumu onay sırasında geçtiğinde küfürlü,argo kelime bulunur ise yorumu onaylanmaz. Eğer onaylanır halka açık sunulursa Başımdaki Sorun ekibi tarafı yetkilenmez.
  4. Başımdaki Sorun dilediği zaman,her zaman internet sitesinde içerikleri değiştirme, kaldırma, düzeltme, ekleme ya da çıkarma yapma hakkına sahiptir.
  5. “Cookie” yani  (çerez) olarak adlandırılan ve kullanıcıyı tanımlamaya yardımcı olan herhangi bir yazılımı yerleştirebilir.
  6. Sitenin teması lisanslı ve orjinaldır kesinlikle özel geliştirilmiş bir tema değildir, herkes bu temayı satın alabilir kullanabilir ve özelleştirbilir.
  7. Başımdaki sorun üzerinden uyguladığınız çözümler belirli bilgisayarlar ve ortamlarda denenip yayınlanmaktadır asla denenmeyip paylaşım-yayın yapmamaktadır. Cihazınızda yaşanabilecek herhangi bir problemde veya sorunda basimdakisorun.com ekibi kesinlikle yetkili ve sorumlu değildir.
  8. Başımdaki Sorun Cep’te uygulaması sadece Google Play Store’da yayınlanmaktadır, başka bir platformdan indirelemez ve kurulamaz (Warez,crack gibi internet sitelerinde asla satılamaz ve kullanılamaz)
  9. İnternet sitemizdeki tüm içerikler kendimize aittir hiç bir şekilde kopyala yapıştır veya çalıntı içerik eklenmemiştir internet sitemizdeki içerikleri kullanmak istiyorsanız kesinlikle izin alınız aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır.

İnternet sitemizde yayınlanan içerikler başka internet sitelerinde alındığında alt kısmında kaynak olarak belirlenmektedir kesinlikle emek hırsızlığı,çalıntı içerikler yayınlanmaz ve yapılamaz.