Gizlilik Politikası

Başımdaki Sorun’un yayınladığı içerik güvenliği DMCA güvenliği tarafından sağlanmaktadır resimler,yazılar,sesler,videolar hepsi dmca’nın kontrol altındadır.

Başımdaki Sorun site içerisinde bağlantı paylaşabilir. Anlaşmalı olduğu 3. Partilerin reklamlarının internet sitesinde yayınlanmasına izin verilebilir, ve Popup Ads ve benzeri reklam içeriklerinede aynı şekilde izin sunulmaktadır.

Sitemizdeki içeriklere herhangi kullanıcının yorumu onay sırasında geçtiğinde küfürlü,argo kelime bulunur ise yorumu onaylanmaz. Eğer onaylanır halka açık sunulursa Başımdaki Sorun ekibi tarafı yetkilenmez.

Başımdaki Sorun dilediği zaman,her zaman internet sitesinde içerikleri değiştirme, kaldırma, düzeltme, ekleme ya da çıkarma yapma hakkına sahiptir.

“Cookie” yani  (çerez) olarak adlandırılan ve kullanıcıyı tanımlamaya yardımcı olan herhangi bir yazılımı yerleştirebilir.

Sitenin teması lisanslı ve orjinaldır kesinlikle özel geliştirilmiş bir tema değildir, herkesin kullanma ve özelleştirme yetkisi vardır.

Başımdaki sorun üzerinden uyguladığınız çözümler belirli bilgisayarlar ve ortamlarda denenip yayınlanmaktadır asla denenmeyip paylaşım-yayın yapmamaktadır. Cihazınızda yaşanabilecek herhangi bir problemde veya sorunda basimdakisorun.com yetkili ve sorumlu değildir.
Başımdaki Sorun Cep’te uygulaması sadece Google Play Store’da yayınlanmaktadır, başka bir platformdan indirelemez ve kurulamaz.