d3d11.dll Hatası Sorunu Çözümü

4
3116

 

dll-hatalari

Merhaba, dostlar bu makalemizde sizlere d3d11.dll hatasından bahsedeceğiz, ve ayrıyetten bu problem nelerle karşılaşacağınızda anlattık hızlıca okumaya başlayın veya videoyu izleyin.

  • Dll Files yeni sisteme geçtiği için ücretli olarak satıyor o yüzden buradaki dll paketini indirerek problemden kurtulabilirsiniz Dll Paketi

Bu tür problemler neden çıkar?

  • Bu tür problemler bilgisayarınza tekrar format attıktan sonra veya formatı yanlış, kesintisiz attığınızdan dolayı kaynaklanıyor olabilir.
  • Bilgisayarınıza virüslü bir dosya indirdiğinizden dolayı olabilir.
  • C Dizinindeki windows klasörününde yanlışıkla bir dosyayı silmiş olabilirsiniz.

bu problemi nasıl çözerim?

bu hataları almayın

Bu tür hataları almamak için bilgisayarınıza bir anti-virüs programı yükleyin, veya Windowsun otomatik kendi kurduğu Windows Defenderi kullanın ve tarama yapın yapılan taramadaki zararlı bir yazılım bulduysa kaldırın.

Ve diğer alternetif anti-virüs programlarını kullanın.

4 YORUMLAR

  1. Bu hatayı daha önce almıştım ve çözümünü bulamadığım için tekrar format atmak zorunda kalmıştım. Sizde bu sorunu yaşamak istemiyorsanız, bu hataları almamak için gerekenleri yapmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

  2. d3d11.dll hatasını çözmek çileden öte birşey değil.Bir defasında bu hata gelmişti.Format atmak zorunda kaldım.Makalede yazdığı gibi formatı C:/w/windows şeklinde kurmuşum yanlışlıkla bu yüzden gene aynı hatayı almaya başladım.Bir sürü antivirüs falan yükledim geçersiz oldu.Sorunu tekrar format atınca geçti.Ve eset kullanıyorum d3d11.dll gibi hataların hakkından geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz